ניהול רשתות לעסקים, זה העסק שלנו, ואנחנו עושים את זה מצוין כבר 15 שנים למגוון לקוחות גדולים, בינוניים וגם קטנים. מסלולי השירות של סייפנט מאפשרים לכל לקוח שלנו לקבל את השירות המתאים לו, בעלות המתאימה לו. המסלולים הם גמישים וניתנים לשינוי והחלפה בכל זמן, ללא צורך בהתחייבות מראש לתקופה ארוכה. היתרון הזה נותן לכם אפשרות לקבל שירות מתאים במסגרת תקציב ידועה מראש.

ניהול רשתות – מדוע זה חשוב עבור העסק שלך?

אמינות וזמינות

רשת מחשבים אמינה תאפשר זמינות של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, למשך כל השנה לכל חלק במערכת המידע שלך, ותוביל למיצוי הפוטנציאל העסקי בעסק שלך ב-100%. חומרה חזקה, תשתית אמינה, ניהול רשתות מתקדמת ומוצרי ניטור ובקרה מתקדמים, יבטיחו לעסק שלך שקט ותפקוד מתמשך לאורך זמן.

מהירות וביצועים

מאז הפיכתו של האינטרנט לכלי עיקרי בחיינו, אופן צריכת המידע בעולם השתנה מקצה לקצה. כאשר כמות המידע במערכת שלך הולכת וגדלה, גם מהירות העברת הנתונים חייבת לגבור ולהתאים את עצמה לנפחי המידע ההולכים וגדלים. תשתית תקשורת מהירה היא חלק בלתי נפרד בשימור הרשת שלך מהירה, ובעלת ביצועים גבוהים בזמן-אמת.

שרידות

למידע של העסק שלך יש ערך רב, ואובדן מידע רגיש בעסק שלך עלול לגרום לנזק בלתי-הפיך. שרידות לעסק שלך מתחילה בתכנון נכון של מערך האחסון, הקשחת נהלי עבודה מול מערכות-המידע, ניהול רשתות, ויצירת רצף גיבויים אחיד, מסודר ומבוקר למערכת המידע בעסק שלך.

אבטחה

עם היתרונות הידועים של האינטרנט, במהלך השנים נתקלנו בתופעות כמו: הונאות, גניבת פרטים רגישים של לקוחות, ניצול משאבים וגניבה של מידע בעל ערך-רב. לכל עסק מדיניות משלו לעניין אבטחת הרשת, בהתאם לרגישות המידע ולגודל הארגון. מוצרי אבטחת מידע הם הכרחיים בכל מערכת מידע, והם שומרים על המידע שלך נגיש ומאובטח.

פרודקטיביות

מערכת המידע בעסק שלך נמדדת גם באינטואיטיביות שלה כלפי המשתמשים בה. פתרונות משרדיים נוחים בתחום המחשוב, סביבות ענן פשוטות, מערכות CRM ועוד, הם רק חלק קטן ממארג השירותים שאנו מציעים לקהל לקוחותינו.

צוות המומחים בסייפנט מורכב מהאנשים הטובים ביותר שיכולנו למצוא. אנשי סייפנט מגיעים מהעולם הטכנולוגי ומסביבות עבודה שונות ומגוונות. לצוות המומחים שלנו ניסיון עשיר במגוון הפתרונות שיש לעולם המחשוב להציע, וידע טכני נרחב בתחומי התקשורת, מחשוב, אבטחת מידע וניהול רשתות. הצוות עובר הדרכות והשתלמויות מקצועיות באופן שוטף, כך שתמיד יש לכם גישה למומחים בעלי ידע עדכני.

אצלנו, תודעת השירות מתחילה במענה הטלפוני שבמוקד שלנו, ממשיכה בחיוך כשנגיע אליכם לפגישת הייעוץ וכמובן עוד הרבה לאחר-מכן, בעבודה עם מערכת המידע שלך ועם העובדים בעסק שלך. אצלנו בסייפנט השירות ניתן מסביב לשעון, הכל על מנת לספק שקט תפעולי לעסק שלך.

ניהול רשתות