מה זה בכלל שירותי ענן?

שירותי ענן כוללים בתוכם שירותי מחשוב שונים, שפעם היית זקוקים לתמיכת שרת, הניתנים כיום באמצעות חיבור האינטרנט. השימוש הנפוץ ביותר עבור מחשוב ענן היא של דואר אלקטרוני אך גם שירותים מתקדמים יותר כמו ניהול לוגיסטי, מערכת ניהול קשרי לקוחות, גיבוי מידע חשוב או הנהלת חשבונות יכולים להיות נגישים באופן פשוט דרך שירותי ענן.

קרא עוד

 

דואר אלקטרוני

בגלל המורכבות של אחזקת שרתים פנימיים, יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים בוחרים לעבור לשירותי דואר אלקטרוני המבוססים על מחשוב ענן. סייפנט מציעה לכם פתרונות דואר אלקטרוני מבוססי ענן על בסיס השירותים של החברות הגדולות בעולם כמו גוגל ומיקרוסופט, או על בסיס שירותי הדואר מחוות השרתים המאובטחת של סייפנט.

קרא עוד

פתרונות גיבוי

עסקים לא אוהבים הפתעות. תקלה באחד השרתים, פריצה לעסק וגניבה מערכות, או אסון כמו שריפה, יכול להשבית עסק לתקופה ארוכה. ,תכנון מראש יחד עם תהליך גיבוי מסודר הם הדרך הטובה ביותר להתמודד עם כל הפתעה, ניתן לגבות מידע באמצעות שירותי ענן או באמצעים אחרים.

פתרונות הגיבוי של סייפנט מבוססים על גיבוי בחוות השרתים המתקדמת שלנו שיושבת במתקן מאובטח ותת-קרקעי במרכז הארץ. החווה מופעלת על פי סטנדרטים בינלאומיים של שרידות ואבטחה. הגישה למבנה מאובטחת 24/7 על ידי שמירה ובקרת כניסה אלקטרונית. המבנה עצמו מוגן על ידי מערכות חשמל כפולות, מערכות כיבוי אש, ומערכת מיזוג אוויר מתקדמת.

קרא עוד

מרכזיות וירטואליות

מרכזיות וירטואליות, המבוססות על טכנולוגיית ענן, מתאימות לעסק בכל גודל ובעיקר לעסקים קטנים ובינוניים, שלא נדרשים להשקעה בציוד ויכולים לקבל את שירותי המרכזיות המתקדמות בעלות לפי שלוחות או לפי דקות שיחה. כך אתם חוסכים את עלויות הקמת המערכת ויכולים לשלם לפי השימוש בפועל, תוך שאתם נהנים מהרגע הראשון מכל היכולות המתקדמות של המערכת.

קרא עוד

שרתי VPS

לא צריך להתפשר על מהירות ומחיר בכל מה שקשור לאירוח שרתים. חוות השרתים של סייפנט מאפשרת לנו להציע לכם מגוון חבילות של שרתים פרטיים לשימוש העסק לאתרי אינטרנט, עננים פרטיים או כל ישום אחר. השרתים ניתנים להתאמה לפי הדרישות הטכניות שלכם ומתוחזקים באופן שוטף על ידי צוות המומחים שלנו.

קרא עוד