אודות סייפנט

אנחנו מייצרים שקט.

המציאות העסקית של היום היא מאתגרת יותר מתמיד. אתם מוכרחים להתמקד בעסק שלכם, בצוות שלכם, ברווח שלכם. מוקפים כל היום ברעש בלתי פשוט. אנחנו כאן בשביל להעניק לכם שקט מושלם בכל הקשור לשירותי ה-IT בעסק שלכם.

ניהול שירותי IT זה העסק שלנו, ואנחנו עושים את זה מצוין כבר 15 שנים. גם הלקוחות שלנו חושבים שאנחנו עושים את זה מצוין, עובדה שיותר מ-90% מהם נעזרים בנו כבר לפחות חמש שנים ברציפות. הסיבה היא פשוטה: אנחנו טובים במה שאנחנו עושים ואנחנו דואגים כל הזמן שאתם תוכלו לעשות את מה שאתם טובים בו – העסק שלכם.

השירותים שלנו ניתנים במגוון תחומים כמו יעוץ בהקמת רשתות תקשורת מורכבות, קישוריות בין סניפים, שירותי תפעול ותמיכה, תחזוקה וגיבוי של שרתים, הקמת ותחזוקה של מרכזיות, שילוב שירותי ענן ושירותים משלימים של רכש וציוד. ההכרות העמוקה שלנו עם הצרכים הייחודיים של עסקים קטנים ובינוניים בארץ, מגיעה מניסיון רב במגוון מגזרי שוק שונים. לכן אנחנו מגיעים עם סל פתרונות שמאפשר לכם ליהנות משילוב של פתרונות טכנולוגיים מוכחים, שמובילים להגברת היעילות בעסק. המטרה שלנו היא להביא טכנולוגיה לא רק בשביל הטכנולוגיה, אלא להביא ערך מוסף אמיתי לעסק באמצעות חסכון בהוצאות או שיפור בהכנסות.

בין הלקוחות שלנו תוכלו למצוא חברות גדולות ובינוניות מהמובילות במשק הישראלי. אנחנו מטפלים בלקוחות בתחומי המסחר, פיננסים, הייטק, בניה ועוד. כל הלקוחות שלנו מקבלים שירותי מקיף וכולל שנותן מענה לכל צרכי ניהול מערכות המידע בעסק, תוך שמירה על מגבלות התקציב ובעלות משתלמת.

מאחורי השירות שלנו עומד צוות המומחים שלנו, שמורכב מהאנשים הטובים ביותר שיכולנו למצוא. הצוות עובר הדרכות והשתלמויות מקצועיות באופן שוטף, כך שתמיד יש לכם גישה למומחים בעלי ידע עדכני. השירות שלנו ניתן מסביב לשעון בהתאם למסלולי השירות, ובכל רגע נתון אנחנו עומדים לרשותכם במקרי חירום ותקלות מורכבות. תנו לנו להכיר את הפעילות שלכם, ואנו נשמח להראות לכם איך אתם יכולים לקבל את השקט שלנו.

בין השירותים אותם אנו מציעים

בין שירותיה המובילים של החברה ניתן למצוא מענה למרכזיות IP שירותי IT תמיכה טכנית לתשתיות מחשוב ותקשורת וכן פתרונות חכמים בתחום אבטחת מידע.

  • סייפנט בוחנת את מערכות המחשוב והתקשורת בארגון , במטרה להעניק לכל לקוח פתרונות נכונים, החוסכים זמן ומשאבים.
  • סייפנט לומדת את צרכי העסק בהווה ובעתיד, במטרה לבסס תשתית טכנולוגית אפקטיבית ארוכת טווח
  • סייפנט נותנת תחת קורת גג אחת, מענה מלא לכל מערכות המחשוב והתקשורת, החל משלב הגדרת היעדים ועד לתפעול ואחזקה שוטפת.

קבל הצעה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

×
קבל הצעה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

×