מכירת שרתים

מכירת שרתים

מכירת שרתים

שרתים – כל מה שרציתם לדעת

מהו שרת?

שרת הוא מחשב, מכשיר או תוכנה, אשר מוקדשים לניהול משאבי הרשת. קיימים מספר סוגי שרתים הכוללים: שרת דואר, שרת קבצים, שרת יישומים, שרת בסיסי נתונים, שרת הדפסה ועוד.

בתיאוריה, כאשר מחשבים חולקים משאבים עם לקוח, הם נחשבים לשרתים.

סוגי שרתים:

לרוב מסווגים שרתים לפי מושגי התכלית שלהם, מספר סוגים של השרתים הזמינים כיום בשוק הם:

שרת WEB או שרת HTTP הוא תוכנת מחשב אשר מספקת דפי HTML או קבצים נלווים. במקרה זה, דפדפן רשת משמש כלקוח.

שרת יישומים הוא שרץ אשר מריץ רכיבי תוכנה במחשב ברשת מבוזרת, אשר מספקת לעסק לוגיקה לפיתוח יישומים.

שרת פרוקסי הוא תכנה אשר משמשת כמתווך בין מכשיר, כמו מחשב, לבין שרת אחר, ממנו לקוח או משתמש מבקשים שירות.

שרת דואר אלקטרוני הוא יישום אשר מקבל מיילים ממשתמשים מקומיים (אנשים עם אותו דומיין) ומסוגל לשלוח או להעביר מיילים לנשלחים אחרים.

שרת וירטואלי הוא תוכנה אשר רצה על שרת משותף המעוצב בצורה כזו, אשר מעניקה למשתמש סביבת עבודה אישית מאובטחת וזמינה מכל מקום בעולם.

שרת להב הוא מארז שרתים המכיל חריצים לקליטת השרתים הקטנים, כאשר כל שרת מחליק לחריץ המותאם במיוחד בשבילו. מדובר בשרתים הקטנים ביותר, צורתם נועדה כדי לפתור בעיה של מקום פיזי. חברות וארגונים גדולים נוטים להשתמש בשרת זה יותר ממגזר העסקים הבינוני.

שרת קבצים הוא מחשב, האחראי על ניהול קבצי המידע והאחסון המרכזי, כדי שמחשבים אחרים באותה הרשת יוכלו לגשת אליהם בהתאם להרשאות הניתנות לכל משתמש.

חברת “סייפנט” עוסקת בתחום מכירת שרתים ובמתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים מכל סוג. חברתנו מעניקה שירותי מחשוב למגוון רחב של עסקים וחברות שונות. נשמח להעמיד לרשותכם את צוות המומחים שלנו המתמקצע במגוון תחומי התמחות, כדי לענות על כל שאלה ולפתור כל בעיה – כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים באתר או ליצור אתנו קשר בטלפון 03-7317733.

קבל הצעה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

×
קבל הצעה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

×