שירותי ענן מתקדמים מעניקים לכם היום את האפשרות לקבל שירותי מרכזיה ישירות מהענן, וזאת ללא צורך בהשקעה בציוד בעסק שלכם. במקום להשקיע בציוד יקר כמו שרת למרכזיה ותפעול שלו, המרכזיה הוירטואלית מופעלת ישירות מחוות השרתים המאובטחת שלנו.

בפועל אתם מקבלים את אותן היכולות של מרכזיית IP כאשר כל התפעול השוטף נעשה על ידינו באופן מלא. השימוש בשירותי מרכזיה וירטואלית נעשה בדומה לכל מרכזיה אחרת שאינה וירטואלית. ניתן לבצע בקלות הגדרה של שלוחות, קבוצות חיוג, העברת שיחות, ניהול תאי הודעות או כל אפשרות בסיסית אחרת. מרכזיה וירטואלית כוללת את כל האפשרויות שאתם מכירים ממרכזיות רגילות כמו ניתוב שיחות, מענה קולי, שיחות ועידה, קבוצות חיוג, דוחות שימוש ועוד. בנוסף יש להן יתרונות ייחודים כמו למשל שילוב עם מערכות דואר אלקטרוני, ניתוב שיחות חכם לפי מיקום המשתמש וחיוג ישירות לסמרטפון וטאבלט באמצעות חיבור אינטרנט רגיל.

מרכזיה וירטואלית מתאימה לכל עסק בכל גודל ובעיקר לעסקים קטנים ובינוניים, שלא נדרשים להשקעה בציוד ויכולים לקבל את שירותי המרכזיות המתקדמות בעלות לפי שלוחות או לפי דקות שיחה. כך אתם חוסכים את עלויות הקמת המרכזיה ויכולים לשלם לפי השימוש בפועל, תוך שאתם נהנים מהרגע הראשון מכל היכולות המתקדמות של המערכת.

שינויים בהפעלת המרכזיה הוירטואלית נעשים בקלות ובמהירות ולא דורשים חיווט, הגדרה מיוחדת או אפילו ציוד מיוחד. את השיחות ניתן לבצע גם באמצעות מחשב, וכמובן טלפון רגיל. מרכזיה וירטואלית מאפשרת גם לחבר שלוחות מרוחקות בארץ או במדינות אחרות במהירות וללא צורך בידע טכני.

צוות המומחים שלנו מתפעל מרכזיות וירטואליות עבור לקוחות רבים, בעסקים קטנים ובינוניים עם סניפים בארץ ובחו”ל. סייפנט מפעילה חוות שרתים הממוקמת בישראל, כך שאנו מעניקים ללקוחותינו איכות שיחות ברורה וצלולה, ורמת אמינות הדומה לקווי טלפון רגילים.

מרכזיה וירטואלית לעסקים | סייפנט