שרת ה Exchange נבנה במיוחד עבור עסקים ומעניק שירות דואר ענן מתקדם, שרתים אלו נועדו לחסוך לארגון כסף אך גם כאבי ראש מיותרים לעסקים המעוניינים בשרת דואר עצמאי מכיוון ותחזוקת השרת מתבצעת על ידינו ובכך מנגישה לעסק שלך את שרת הדואר.

שרותי הדואר הינם חלק הכרחי בכל עסק בימינו, אך עדיין מספר רב של עסקים עובדים עם תיבות הדואר שמספקות להם ספקיות האינטרנט או מבוססות שירותי תיבות דואר חינם בדוגמאת gmail.com walla.com  וכד’. שירות הדואר הינו חלק חיוני לתעבורת מידע עסקי בתוך ומחוץ לארגון, להעברת הצעות מחיר, קטלוגים, מסרים, דואר אלקטרוני ומידע ומדובר בכלי חשוב לניהול העסק באופן יעיל, אמין ונוח.

Exchange server

שירותי Hosted Exchange ניתן לממש בהשקעה מעטה גם מבחינה כלכלית ובעיקר מבחינת זמן עבודה והטמעת השירות. שירותים אלו מנוהלים באמצעות ממשק ניהול מתקדם, דרכו אפשר להוסיף ולסגור תיבות בהתאם לצורך הארגון, לעדכן רשימות תפוצה, ליצור תיקיות ציבוריות שיהיו זמינות למספר עובדים ובתוכם לשתף אי-מיילים, תיקיות, רשימות אנשי הקשר, ספקים, לוחות שנה ועוד. כל אלה יוצגו לעובדים על-פי הרשאת מתאימות. ובנוסף להשיג תיאום מלא בין כל המחשבים והעובדים בעסק, בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה: המחשב בעסק, המחשב הנייד, המחשב בבית, הטלפון החכם ועוד, השרתים שלנו ירכזו עבורכם את כל הנתונים ויציגו אותם בכל מקום או זמן שתבקשו.

תוכלו לזמן פגישות בקלות לצפות בלוחות השנה של כל עובדי החברה ולהציג אותם יחד כך תוכלו לראות מה הזמינות של עמיתכם למשרד.

שרותי Exchange מתאימים לכל עסק ומיועדים לספק אפקטיביות מקסימלית בכל זמן ומקום – גם למשרד קטן עם מספר מצומצם של עובדים, השרת מספק לכל משתמש תיבת דואר בנפח של עד GB50!!! בעוד שרוב ספקיות האינטרנט מציעות נפח של ג’יגה אחד בלבד.

שרת הדואר נמצא בענן במקום מרוחק ובטוח, ומבחינת גיבוי החומר – אין סיבה לדאוג. כל הנתונים מגובים בשרתי החברה – אפילו הרס המחשב האישי לא ישפיע על התוכן המוגן.

השרת עובד בתצורה מושלמת עם תוכנת הדואר Outlook מבית Microsoft וכך תוכלו לנצל את מלוא האפשריות העומדות בפניכם ולהפיק את המירב משירותי הדואר בעסק שלכם!

שרת הדואר שלך ייהנה מעדכונים שוטפים, מדיניות פרטית מוקפדת וחכמה ומעניק הגנה מפני תוכנות ריגול או וירוסים למיניהם.

לקבלת הצעת מחיר עבור שירות דואר hosted exchange לעסק צרו קשר>>>