השינויים הטכנולוגיים המהירים היום משאירים עסקים רבים מאחור. למנהלים אין מספיק זמן וידע לעקוב אחר החידושים, ולדעת מה מתאים לעסק שלהם. טכנולוגיה מיושנת מביאה לעלייה בהוצאות התפעול ואיטיות בתגובה למתחרים.

כדי לעמוד בקצב השינויים, סייפנט מעמידה לרשותכם את צוות המומחים שלה, לניהול תהליכי רכש של מערכות, תוכנות ושירותים. הצוות שלנו עובר השתלמויות ועדכונים באופן שוטף, ונמצא כל הזמן בחזית הטכנולוגיה. ביחד עם הניסיון שלנו בעסקים ממגזרי פעילות שונים, אנחנו מתאימים לכל עסק את הפתרונות הטובים ביותר עבורו.

סייפנט מציעה לכם שירות מקיף של רכישת ציוד וחומרה, תוך שאנחנו לוקחים אחריות מלאה על התהליך ומנצלים את הסכמי הרכש שלנו כדי להפחית את העלויות שלכם. אנחנו שותפים עסקיים של יצרנים מובילים בעולם כמו סימנטק, פורטינט ו-IBM, ורוכשים את רכיבי הציוד עם שירות ואחריות מלאה של הנציגים הרשמיים בישראל. אנחנו עובדים עם הטוב ביותר, ולא מתפשרים על איכות הציוד או השירותים, זאת כדי שאתם תוכלו לנצל אותם באופן מקסימלי ולאורך פרק זמן ממושך

במסגרת שירותי הרכש שלנו אנחנו מבצעים רכש של עמדות מחשב, שרתים, יחידות אחסון, תוכנות, שירותי ענן, ציוד תקשורת, מערכות טלפוניה או כל ציוד אחד. במסגרת שירותי התמיכה שלנו אנחנו נתקין ונגדיר את הציוד אצלכם, ונשלב אותו בשירותי התפעול והתחזוקה שלנו.