לדאוג זה העסק שלנו.

אנחנו דואגים לעמדות מחשבים, אנחנו דואגים לשרתים, אנחנו דואגים לרשתות תקשורת. אנחנו דואגים בכל שעה ובכל יום. אנחנו דואגים כל הזמן שמערכות המחשבים שלכם יפעלו, כדי שאתם תוכלו להתרכז בעסק שלכם בלי אף רעש מסביב.

שירותי התמיכה והתפעול שלנו מעניקים לכם פתרון כולל, מלא ומקיף לכל מערכות המידע בעסק. החל מטיפול בסיסי בעמדות המחשבים של העובדים, ועד להקמת מערכות שרתים מורכבות עם קישוריות לשירותי ענן. האפשרות להציע פתרון מקיף מבוססת על הידע והניסיון שצברנו במשך יותר מ-15 שנים מאז הקמנו את סייפנט, ועבודה עם לקוחות במגוון מגזרי פעילות ובכל גודל. לחלק נכבד מהלקוחות שלנו פעילות המפוזרת במספר סניפים או משרדים בארץ ובחו”ל.

המטרה שלנו היא לא רק לספק לכם שקט מלא בכל הקשור למערכות המידע של העסק, אלא גם להביא לחסכון אמיתי בעלויות התפעול השוטפות או לשיפור המכירות על ידי ניצול טכנולוגיות חדשות. אנחנו לא מאמינים בטכנולוגיה רק בשביל הטכנולוגיה, ושואפים לשלב אותה עם היעדים העסקיים שלכם כדי להביא לשינוי בשורה התחתונה.

במהלך השנים פיתחנו מומחיות רבה בתחום, ובין השירותים שאנו מציעים במסגרת שירותי התמיכה והתפעול שלנו ניתן למצוא: ניהול כולל של מערכות המידע בעסק, מעבר ותמיכה בשירותי ענן, תמיכה ברשת מקומית, מענה לתקלות רגילות ואירועים חריגים, תכנון והקמה של רשתות תקשורת, תכנון ותפעול של וירטואליזציה לשרתים, אירוח שרתי אינטרנט, תכנון ותפעול מערכות גיבוי ושחזור, תמיכה בציוד היקפי ושירותים משלימים נוספים.

לכל הלקוחות בשירותי התמיכה אנחנו מבצעים בדיקה ראשונית וניתוח של מצב המערכות לפני תחילת העבודה. בונים במשותף אתכם תוכנית עבודה שנתית שמבוססת על הצרכים העסקיים שלכם ובמגבלות התקציב שבחרתם. מהרגע הזה אתם מפסיקים לדאוג. הצוות שלנו לוקח אחריות מלאה על מערכות המחשבים שלכם, ומתחיל בניטור שוטף על ידי מערכות ייחודיות שלנו. כל שינוי או אירוע במערכות מטופל באופן מיידי, לפני שהוא גורם לתקלה חמורה. בעזרת כלים לשליטה מרחוק אנחנו יכולים לתחזק שרתים ועמדות מחשבים במהירות ובקלות, ולהשיב עובדים לעבודה רגילה תוך חסכון בזמן. במידה והבעיות דורשות טיפול פיזי, המומחים שלנו יגיעו בהתאם להסכם השירות שנקבע ויפתרו את הבעיה במקום.

שירותי התמיכה שלנו כוללים גם רכש והטמעה של שירותים ומערכות חדשות, או ניהול של פרויקטים טכנולוגיים בעסק. בכל פרויקט אנחנו מובילים את ניהול הפרויקט בצורה מלאה, תוך שאנו משמשים כנקודת קשר לכל הספקים האחרים המעורבים בתהליך. כל פרויקט מתבצע לאחר תכנון קפדני, ותוך דיווח שוטף לכל הגורמים האחראים.

בואו להכיר דרך אחרת של שירותי IT מקצועיים. צרו קשר עוד היום ונשמח לראות איך אנחנו יכולים להביא שקט גם לעסק שלכם.

תמיכה לרשתות תקשורת