תחזוקת שרתים

תחזוקת שרתים

תחזוקת שרתים

מדוע חשוב לשמור על שרת מתוחזק?

האם ידעתם שללא תחזוקת שרתים קבועה, השרת שלכם עלול להתחמם, להאט את קצב התקדמותו ואף לקרוס?  פעילות התחזוקה כוללת עדכוני אבטחת מידע , מחיקת קבצים זמניים , בדיקת תקינות מערכת ההפעלה , מעבר על שירותים מותקנים ועוד.

השרתים אחראים על העבודה האולטימטיבית של ניהול, אחסון ועיבוד המידע של העסק שלכם לאורך כל היום, כל יום. לכן, חשוב במיוחד שתבצעו תחזוקה סדירה כדי לשמור על תפקוד השרת. תחזוקה סדירה לא רק מאפשרת תפעול אופטימלי, אלא גם מאריכה את חיי השרת. ע”י הארכת חיי השרת שלכם, אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים (פוטנציאלים) ע”י מניעת נזקים והחלפת השרת.

תחזוקת שרתים היא התהליך הקריטי של שמירת השרת מעודכן ועובד בצורה אופטימלית, כדי להימנע מבעיות ומאיבוד מידע, כמו גם לוודא שהרשת במחשב העסק עובדת כמתוכנן. תחזוקת שרתים סדירה יכולה להגביר את פרודוקטיביות השרת – פעולה המגבירה את פרודוקטיביות העסק. יש לבצע תחזוקה לשרת באופן סדיר, על מנת לשמור על ביטחון העסק ולוודא כי השרת ישרת אתכם בצורה אופטימלית לאורך זמן.

צ’קליסט לתחזוקת השרת

 • ניקיון פיזי של הרכיבים הפנימיים – הסרת אבק והצטברויות שונות
 • גיבוי מידע רגיל
 • עדכוני תוכנה ותיקונים
 • ביקורת אבטחה ועדכוני אבטחת מידע
 • בדיקת תקינות מערכת ההפעלה
 • מעבר על שירותים מותקנים (ווידוא שרק הרלוונטיים פעילים)
 • סקירת שימוש בדיסק
 • ניהול משאבים

 

הפעולות המצוינות מעלה, הן רק חלק מהפעולות המתבצעות ע”י חברת “סייפנט” בתהליך תחזוקת השרתים. חלקן ניתנת לביצוע בצורה אוטומטית, אשר מדווחת חזרה במידה שמתגלות שגיאות וחלקן דורשות גישה פיזית לחומרה שלכם.

אם אתם מעוניינים להימנע מהשלכות שרת לא מתוחזק, צרו אתנו קשר עוד היום, על מנת שנוכל להתחיל בתהליך תחזוק השרת ואתם תוכלו לראות את העסק שלכם מנוהל בצורה חלקה, ללא תקלות במהלך יום העבודה שלכם.

מערכות מידע – כל מה שרציתם לדעת

מערכות מידע הן קבוצה משולבת של רכיבים המיועדים לאסוף, לעבד ולאחסן מידע כדי לספק נתונים ומוצרים דיגיטליים. עסקים, חברות וארגונים אחרים, סומכים על מערכות המידע כדי ליישם, לנהל ולשפר את העסק שלהם, לתקשר עם לקוחות וספקים, ובין היתר להיות תחרותיים בשוק.

חברות גדולות רבות בנויות לחלוטין סביב מערכות מידע. מה זה אומר? חברות אלקטרוניות ענקיות לרכישת מוצרים באינטרנט כגון:eBay, אמזון, עליבאבא, מסתמכות כמעט לחלוטין על מערכות המידע, כדי לנתב קונים פוטנציאלים בין המוצרים השונים. אפילו גוגל, חברת מנוע חיפוש הגדולה בעולם, מפיקה את מרבית ההכנסות שלה מפרסום לפי מילות מפתח בחיפושים באינטרנט.

סחורה דיגיטלית (כמו: ספרים אלקטרוניים, מוצרי וידאו ותכנה) ושירותים מקוונים (כמו: משחקי מחשב (גיימינג) ורישות חברתי) מועברים באמצעות מערכות המידע. אינדיבידואלים מסתמכים על מערכות המידע, לרוב על בסיס אינטרנטי, כדי לנהל חלק גדול מחייהם הפרטיים:

 • התרעות בחברה – באמצעות פייסבוק ואינסטגרם, אנשים רבים בונים ומפתחים את חיי החברה שלהם
 • למידה – קיימים אין ספור אתרים ובלוגים ללימודי שפה, מתמטיקה, ביולוגיה, ספרות ועוד
 • קניות – אנשים רבים מבצעים קניות דרך האפליקציות והאתרים השונים: בגדים, נעלים, ספרים ואפילו אוכל
 • קבלת שירותי בנק וקופת חולים – קיימים שירותים רבים אשר ניתן לקבל דרך מכשירים אלקטרוניים, ללא צורך בהגעה לבנק או לקופת החולים שלכם
 • בידור – סרטים, סדרות וסרטונים משעשעים, כולם זמינים במגוון פלטפורמות ברשת

חברת “סייפנט” מתמחה בכל תחום מערכות המידע ושמחה להציע את שירותיה המקצועיים לעסקים, ארגונים וחברות, אשר מעוניינים בקצת שקט. חברתנו עוסקת במתן פתרונות טכנולוגיים ברמה המתקדמת ביותר יחד עם מתן שירות נעים, מקצועי ואמין.

נשמח אם תצרו איתנו קשר באתר או בטלפון במספר 03-7317733, ניתן גם לשלוח מייל לכתובת info@safenet.co.il.

 

קבל הצעה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

×
קבל הצעה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

×