שירותי IT הם חלק קריטי בעסק שלכם, ונמצאים בליבת הפעילות של סייפנט. אנחנו מציעים מגוון שירותי IT המיועדים לנהל את מערכות המידע,  מערכות המחשוב או כל היבט טכנולוגי בעסק.

כחלק מהראייה הכוללת שלנו, ניהול שירותי ה-IT באמצעות סייפנט מבטיח לכם מענה מקיף לכל האתגרים הטכנלוגיים של העסק. אנחנו מציעים שירותי תמיכה ותפעול על בסיס מסלולי שירות מגוונים, ובנוסף שירותי רכש וציוד משלימים המותאמים במיוחד בשבילכם.

תמיכה ותפעול

שירותי התמיכה והתפעול שלנו מעניקים לכם פתרון כולל, מלא ומקיף לכל מערכות המידע בעסק. החל מטיפול בסיסי בעמדות המחשבים של העובדים, ועד להקמת מערכות שרתים מורכבות עם קישוריות לשירותי ענן. האפשרות להציע פתרון מקיף מבוססת על הידע והניסיון שצברנו במשך יותר מ-15 שנים מאז הקמנו את סייפנט, ועבודה עם לקוחות במגוון מגזרי פעילות ובכל גודל.

קרא עוד

רכש ציוד ותוכנה

 

סייפנט מציעה לכם שירות מקיף של רכישת ציוד וחומרה, תוך שאנחנו לוקחים אחריות מלאה על התהליך ומנצלים את הסכמי הרכש שלנו כדי להפחית את העלויות שלכם. אנחנו שותפים עסקיים של יצרנים מובילים בעולם כמו סימנטק, פורטינט ו-IBM, ורוכשים את רכיבי הציוד עם שירות ואחריות מלאה של הנציגים הרשמיים בישראל.

קרא עוד

מסלולי שירות

מסלולי השירות של סייפנט מאפשרים לכל לקוח שלנו לקבל את השירות המתאים לו, בעלות המתאימה לו. המסלולים הם גמישים לחלוטין וניתנים לשינוי והחלפה בכל זמן, ללא צורך בהתחייבות מראש לתקופה ארוכה. היתרון הזה נותן לכם אפשרות לקבל שירות מתאים במסגרת תקציב ידועה מראש.

 קרא עוד

טיפים לבחירת ספק שירותי IT

לא קל לבחור ספק שירות לעסק, עדיף לנהוג בעודף זהירות בבחירת ספק שירותי המחשוב לעסק. סייפנט נותנת לכם 6 טיפים שיעזרו לכם לבחור את ספק שירותי IT המתאים ביותר עבור העסק שלכם.

קרא עוד

 

businessman with laptop in network server room